TGM Trend Gayrimenkul İş Geliştirme Departmanımız faaliyette....

TGM Trend Gayrimenkul İş Geliştirme Departmanımız faaliyette....
Bir Aydın Holding kuruluşu olan TGM Trend Gayrimenkul & Yatırım; birçok departmanı ile tüm Türkiye genelinde kurumsal çalışmalarını sürdürmektedir. Tüm departmanlarımızın ortak çabası hedeflerimize varmak adına markalaşma çalışmalarımızın yürütülmesidir. 
Bunlardan biri de TGM Trend Genel Müdürlüğü bünyesinde kurulmuş ve çalışmalarına devam eden Franchising ve İş Geliştirme Departmanıdır. 
Departman yöneticilerimiz; daha önce edinmiş olduğu deneyim ve bilgi birikimini ekibi ile bu departmanın başarı için sarf etmektedir. Farklı formasyonlara sahip ekibimiz, marka yönetimi konusunda da tecrübe sahibidir. 
TGM Trend’in vizyon ve misyon kararları çerçevesinde hem mevcut ofislerimizin memnuniyeti; hem de yeni ofis edinimleri hakkında geniş perspektifli girişimlerde bulunmaktadır. Franchising ve İş Geliştirme Departmanımız tarafından hem hedef kitlenin belirlenmesinde, hem de nihai yararlanıcılarımızın geri dönüşleri belirli bir skalada tutulmaktadır. 
Böylelikle performans analizlerimiz için de bir altyapı oluşmaktadır. Bu analizler belirli sürelerde değerlendirilmekte olup; ofislerin işleyişi ve franchising ağımıza yeni halkalar eklemek için stratejiler geliştirmektedir.