Franching Ofislerimize Sağladığımız Destekler

Franching Ofislerimize Sağladığımız Destekler
Değerleme : Trend Gayrimenkul & Yatırım çözüm ortağı olduğu değerleme firmasından aldığı hizmet ile her tür gayrimenkulün adil piyasa değerini tespit edip, yatırımcıları için güncel değerleme yaptırmaktadır.

Hukuk : Franchising ofislerimize her türlü hukuksal problemlerinde sürekli hukuk desteği sağlamaktadır.

Call Center : Trend Call Center; genel merkezimizde kurulmuş olup; 7/24 müşterileri ve franchising ofislerimizle iletişim halindedir.

Eğitim- Seminer : Sürekli gelişim esasına sahip bir eğitim anlayışına özen gösteren Trend; eğitimleri ile sektörde yetişmiş owner, broker ve danışman ihtiyacını karşılamaktadır. Düzenli olarak yapmış olduğu seminerler ile de gayrimenkul dünyasına kaliteli bir yol çizmektedir.

Trend Asistan : Her bir franchising ofisimizde yerleştirilmiş olan Trend Asistanlarımız; genel merkez Call Centerimiz ile 7/24 iletişim halindedir. Trend Asistanlar müşteri kabulü, müşteri danışman buluşması, randevu takvimi tutumu, genel merkeze raporlama gibi faaliyetlerde bulunurlar. Eğitimleri Trend tarafından verilmekte olup her biri Trend kurumsallığına sahip çalışanlarımızdır.

Know-how : Trend edinmiş olduğu öğretileri, işinde uzman kadrosu ile tüm bilgi birikimini Franchising owner ve danışmanlarına aktarmak üzere bir sistemde ilerlemektedir.

Teknoloji : Trend, gücünü teknolojik altyapısından almaktadır. Teknolojinin sağladığı imkanlar ile hem mülk yönetiminde hem de satış, kiralama işlemlerinde bilgi akışını sağlamaktadır.

Reklam & Promosyon : Marka değeri yüksek olan Trend, reklam ve promosyon konularında uzman bir ekiple çalışmaktadır. Hem imaj, hem de faaliyetlerini tanıtım videoları, insertler, katalog çalışmaları, iç ve dış reklamlar, yazılı, görsel ve işitsel iletişim kanallarını kullanmaktadır.

Trend Partner : Benzersiz bir sistem olan Trend Partner ile mülk akışı sağlanmaktadır. Genel merkez franchisinglerine Trend Partner aracılığı ile bu sistemi yürütmektedir.

Ulusal ve uluslar arası fuarlara katılım : Sektörün buluşmaları olan ulusal ve uluslararası fuarlarda Trend; imaj ağırlıklı katılımlar sağlamaktadır.

7/24 IT desteği : Haftanın 7 günü, 24 saat Trend IT departmanı sistem ile ilgili olarak hizmet vermektedir.